Podziękowania dla rodziców – jeden z większych dylematów Młodej Pary.

Nie wiadomo czy wybrać coś oryginalnego czy tradycyjnego.. Wszystko zależy od tego jacy są rodzice, czym się interesują i jaka jest ich więź z Parą Młodą. My stawiamy na to, aby prezent był „od serca”, żeby wywołał tą „łezkę wzruszenia w oku”. Warto poświęcić dłuższą chwilę na przemyślenie prezentu jak i czasu jego wręczenia: czy zrobić to chwilę przed oczepinami czy np. dużo wcześniej, aby oddzielić ten moment od innych atrakcji w tym dniu. 

Ciekawy pomysł na podziękowania dla rodziców to krótki teledysk nagrany przed ślubem z Parą Młodą w roli głównej. Taki film można wykonać w ważnych dla Młodych miejscach tylko z podziękowaniami lub w miejscach rodzinnych, gdzie można wspomnieć istotne i przyjemne chwile z dzieciństwa. To ciekawa pamiątka, która zostaje na lata i na pewno wywiera ogromne wrażenie na rodzicach. Inna koncepcja podziękowań to zdjęcie zrobione i wywołane w trakcie ślubu. Zrobienie i wywołanie ujęcia Pary Młodej w trakcie przyjęcia jest możliwie, jeżeli fotograf dysponuje odpowiednim sprzętem, ale w XXI w. to już chyba nie problem 😉 Pamiętajcie, że takie zdjęcie należy włożyć do ramki i ładnie spakować. To zadanie można powierzyć świadkom lub konsultantowi ślubnemu, jeżeli jest wynajęty. Pomyślcie jakie zdziwienie będzie na twarzach rodziców jak dostaną Wasze zdjęcie zrobione chwilę wcześniej! Nie macie czasu na nakręcenie krótkiego teledysku, a Wasz fotograf nie ma odpowiedniego sprzętu do natychmiastowego wywołania zdjęć? To może drewniane rękodzieła z wygrawerowanymi Waszymi imionami i datą ślubu ? Albo wyjątkowe pióro z grawerem? Biżuteria? Personalizowane szkło? Pomysłów jest mnóstwo, ale warto poświęcić im chwilę, żeby były trafione! Odnośnie kwiatów to polecamy kwiaty doniczkowe lub kwiaty w skrzynkach czy pudełkach. W kwiaciarniach można znaleźć cudowne odmiany różnego rodzaju kwiatów doniczkowych, które idealnie nadają się na wręczenie w tym dniu 😉  Ciekawą opcją są też vouchery na wyjazd do spa czy weekend w  hotelu dla rodziców, którzy we fryworze codzienności nie mają czasu, żeby sobie sami sprawić taki wyjazd. Natomiast, jeżeli Młodzi mają „tradycyjnych” rodziców i chcą wręczyć standardowe kosze ze słodyczami to warto przemyśleć co w takim koszu powinno się znaleźć. Ulubione wino czy słodycze też będą dobrym rozwiązaniem. Wszystkie te pomysły są zależne od budżetu jaki posiada Para Młoda. Internet jest pełen ciekawych sposób sprawienia przyjemności rodzicom. Zawsze można poprosić o pomoc najbliższych przyjaciół czy rodziny jak i konsultanta ślubnego, który ma sprawdzone miejsca i głowę pełną pomysłów. Konsultant Ślubny ma też możliwości załatwienia rabatów czy zorganizowanie podziękowań w ekspresowym tempie.

Oprócz podziękowań dla rodziców warto też pomyśleć nad podziękowaniem dla dziadków czy rodziców chrzestnych, jeżeli Para Młoda ma z nimi dobry kontakt. 

Polecamy nie zostawiać tego na ostatnią chwilę 😉 

Zdjęcia: Tomcolor.pl

Źródło: www.kryształoweupominki.pl ; www.bajecznyslub.pl ; www.facebook.com/HelloFlowersTrojmiasto/ ; www.www.facebook.pl/tomcolor