Coraz częściej Pary Młode organizując swój ślub zastanawiają się nad atrakcjami jakie mogą zapewnić swoim gościom. Młodzi mają bardzo trudne zadanie w wyborze atrakcji, tak aby goście wspominali ten dzień latami, a są oni z roku na rok są coraz bardziej wymagający! W internecie jest ogromna ilość zabaw i pomysłów na zorganizowanie czasu na weselu, dlatego poniżej znajdziecie 8 pomysłów na atrakcje na weselu!

1. Foto budka – przez kilka ostatnich sezonów jest to hit atrakcji weselnych. W następnych latach to się nie zmieni. Pozwalają one uwiecznić pozytywne emocje gości jak i Pary Młodej. Oprócz zdjęć od profesjonalnego fotografa taka pamiątka to świetna opcja do wklejenia do księgi gości czy oprawienia w ramkę. Zazwyczaj goście robiąc sobie zdjęcia w ciągu kilku sekund mają twarze pełne uśmiechu i radości! Wybierając fotobudkę trzeba dobrze sprawdzić podwykonawcę. Ważne by wybrać profesjonalistów, którzy znają się na swojej pracy, bo fotobudka fotobudce nie jest równa. Należy zwrócić uwagę na gadżety, czas i jakość drukowanych zdjęć. Robionym zdjęciom towarzyszy ogromna ilość zabawy! Tło do zdjęć, grafikę na drukowanych zdjęciach można idealnie dopasować do motywu przewodniego wesela. Jeżeli zastanawiacie się czy to dobry pomysł zapytajcie najbliższych na pewno pomogą Wam podjąć decyzję.

 

2. Bar i Pokaz Barmański – to kolejny hit ostatnich czasów! Kolorowe drinki, pokaz barmański to niesamowita możliwość dla wielu gości na skosztowanie wybornych trunków. Dla niektórych gości wódka i wino na weselnym stole to za mało. Wynajęty bar pozwala stać się przyjęciu weselnemu prawdziwą imprezą! Możecie sami stworzyć listę drinków, które mają przygotowywać barmani. To będzie doskonała atrakcja dla młodych i starszych gości. Wybierając barmanów zwróćcie uwagę na rodzaj i ilość alkoholi, wygląd baru oraz czas pracy barmanów. Na rynku aż roi się od nieprofesjonalnych firm, dlatego też należy przyłożyć się do wyboru odpowiednich podwykonawców.

Organizator ślubu Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot Pomorskie Warmińsko-Mazurskie
3. Balony z helem – jest to świetna opcja dla miejsc, w których nie wolno puszczać w niebo lampionów szczęścia ( ze względu na możliwość spowodowania pożaru). Kolorowe balony sprawdzą się w świetle dziennym lub balony z lampkami led w nocy. Możecie poprosić swoich gości o napisanie kilku słów/ życzeń dla Was czy własnych marzeń na kartce, przyczepieniu ich do wstążki balona i puszczenia w niebo. Na pewno spowoduje to chwilę cudownych emocji podczas wpatrywania się w lecące do nieba balony.

4. Pokaz fajerwerek – wybór tej atrakcji jest uzależniony od możliwości miejsca, w którym odbywa się wesele, ponieważ musicie uzyskać zgodę m.in. od właścicieli lokalu. Jednak na pewno goście będą zachwyceni tą atrakcją. Można wybrać własną piosenkę, do której taki pokaz jest przystosowany. Jest to bardzo widowiskowa atrakcja, która świetnie się sprawdza jako niespodzianka dla gości.


5. Bańki mydlane – to ciekawa opcja na podziękowanie dla gości lub rozdanie takich baniek, aby goście mogli je puszczać podczas pierwszego tańca.
Konsultant ślubny Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot Pomorskie
6. Zimne ognie – super pomysł na atrakcję podczas pierwszego tańca czy „wprowadzenia” tortu weselnego na salę. Należy jednak pamiętać, że takie ognie powinny być dosyć długie, co jest związane z dłuższym czasem ich „świecenia”. Właściciel/Manager sali, również powinien zostać poinformowany. Zimne ognie cudownie wyglądają na zdjęciach i wywołują dużo pozytywnych emocji!


Konsultant ślubny Gdansk Gdynia Sopot Trojmiasto Pomorskie Iława Elblag
7. Pokaz Tańca – na rynku istnieje wiele opcji pokazów tanecznych od tańca klasycznego po taniec brzucha. Można w tym temacie mocno zaszaleć. Często takie pokazy kończą się zabawą z gośćmi, którzy mają krótką lekcję tańca. Towarzyszy temu dużo śmiechu, więc warto przemyśleć taką atrakcję.

 

8. Filmik dla gości i rodziców – co raz częściej na weselach obowiązkowy jest pokaz zdjęć lub krótki filmik/ teledysk. Może być to filmik przygotowany przez młodych tylko dla rodziców lub dla wszystkich gości. Historia poznania się, zdjęcia z dzieciństwa, pomysłów jest milion! Wszystko zależy od wyobraźni Młodej Pary.Organizator ślubu Trójmiasto Gdańsk Gdynia Sopot Pomorskie Warmińsko-Mazurskie

Jest to tylko kilka pomysł na atrakcje weselne, jeżeli chcecie poznać ich więcej zapiszcie się do naszego Newslettera, a na bierząco będziecie dostawać pomysły i rady na zorganizowanie cudownego ślubu i wesela!

 

Zapisz się na nasz Newsletter!


Zdjęcia: Tomcolor.pl, fotobudeczki.pl, pinterest.commkozlowskifoto.pl